תפריט
שתף:

האם אזרחי ארצות הברית מבינים שעתיד המזרח התיכון בידיים שלהם . ??

בלוגים19/09/2020 14:44בלוגשמואל שיאקטואליה

האם אזרחי ארצות הברית מבינים שעתיד המזרח התיכון בידיים שלהם . ??

 

 

בעוד חודשיים יבחרו אזרחי ארה"ב נשיא לכהונה חדשה של 4 שנים.

 

אין ספק שכהונתו של הנשיא טרמפ עוררה שיח נוקב בתחומים שונים בשני קצוות הקשת.

אבל אין כל ספק שפעילותו של הנשיא לשלום עולמי מעולם לא הייתה מוטלת בספק ובהחלט ראינו את פעילותו עם צפון קוריאה , אפגניסטן ,אירן ושאר מדינות העולם.

 

רצונו העז של הנשיא טרמפ בהחלט יצרה מומנטום משמעותי עם מדינות ערב , דבר שהחל להביא את כול מדינות המפרץ להבנה שזה בהחלט הזמן לעשות שלום.

 

לצערנו הרב כדור השלום החל להתגלגל רק מחודש אוגוסט האחרון והנה עוד מספר חודשים נשיא ארה"ב עומד בפני בחירות פנימיות בארה"ב ולא ניתן לעשות דבר בנדון ונשאלת השאלה האם אזרחי ארה"ב מבינים את מחויבותם לגבי תהליך השלום ומשמעות המחויבות של ארה"ב כמעצמה עולמית בקביעת הסדר העולמי והתהליכים שקורים בו.?

 

נראה שמאז שפרצה מגפת הקורונה חוקי העולם השתנו וכל אחד דואג לעצמו וכולם אכן נמצאים בכאוס עולמי סביב הנגיף הארור הזה.

 

ארה"ב הברית שקועה בהתמודדות יומית סביב בעיות אבטלה , בריאות וכלכלה דבר שבהחלט משנה את חוקי המשחק בלקיחת החלטות בהתנהלות היומיומית של המדינה ובהחלט משפיעה גם על מערבותם בנושא המדיני העולמי וההשלכות על כלל הפוליטיקה העולמית.

 

אבל הפעם מערבותם של אזרחי ארה"ב חשובה ביותר מאחר ולתהליך השלום יש השפעה ישירה גם על ארה"ב בתהליך השלום הכלל עולמי ודעיכה מוחלט של תומכי הטרור בעולם.

 

כל מדינה שמצטרפת לתהליך השלום מחזירה חיילים אמריקאים הביתה עם זה באפגניסטן, ארצות המפרץ וכו''.

 

לכן לא רק אזרחי ישראל והמפרץ נהנים מתהליכים אלה גם אזרחי ארה"ב מושפעים באופן ישיר לנושא.

 

מערבותו של נשיא טרמפ בהליכי השלום היא בהחלט מעורבות פורצת דרך , בדרך החשיבה של הנשיא וצורת פעילותו הפוליטית בנושא.

לכן החלטתם של אזרחי ארה"ב מי יהיה הנשיא הבא של ארה"ב בהחלט תשפיע על המשך התהליך במזרח התיכון ובעולם כולו.

 

עמדתו ופעילותו של הנשיא טרמפ כבר ידועה והוכחה כמהלך מנצח והעובדות מדברות בעד עצמןI לכן מן ההיגיון והצדק זה שהנשיא טרמפ ימשיך בכהונה שנייה ויסיים את התהליך שהחל ויביא לשינוי עולמי במגמת השלום הכוללת.

 

אין ספק שהנשיא טרמפ חייב לפנות לאזרחי ארה"ב ולהסביר להם את המשמעות של המחויבות של העם האמריקאי לתהליך השלום והצורך בהמשך הכהונה של הנשיא טרמפ לצורך סיום התהליך וקביעת סדרי עולם חדשים , לעתיד טוב יותר ובטוח מטרור ומלחמות.

 

לכן אני פונה בפנייה אישית בשמי ובשם כול תומכי השלום לאזרחי ארה"ב לפעול באופן אחראי ולהביא את הנשיא טרמפ לכהונה נוספת לצורך סיום התהליך ליצירת שלום עולמי.

 

אמן כי יהי רצון

 

שתף ב
תגובות
על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר