תפריט
שתף:

ניקוי ספות עור

בלוגים12/11/2020 11:34בלוגאילנית לוימדריכים וטיפים
לאחר ששילמתם לא מעט בעבור ספת עור חלומית ומעוצבת שעשתה את דרכה אליכם מאיטליה, תרצו לטפל בה נכון. ספות עור זקוקות לתכשירי ניקוי מיוחדים. אין להשתמש בתכשירי ניקוי רגילים בעבור ספות עור. חשוב לציין שאת רוב הכתמים אפשר יהיה להסיר מספת עור באמצעות מגבון לח. כאשר מטפלים נכון בספה היא שומרת על מראה חדש ואסתטי למשך שנים רבות. ההשקעה בספת עור היא לרוב השקעה נבונה לטווח הארך. 

שאיבת אבק מספת עור
שואב האבק אינו מיועד רק לשאיבת שטיחים. בכל פעם בה אתם שואבים אבק מהשטיח כדאי לשאוב לכלוך ואבק גם מהספה עם דגש על החריצים שבין הכריות. בכדי למנוע פגיעה בעור הרך חשוב לשאוב את הספה עם המברשת הרכה של השואב. אל תשכחו לשאוב גם את כריות הריפוד של הכיסאות ואת המזרונים. 

מה לא כדאי לעשות?
באופן אוטומטי, מיד כאשר אנו מבחינים בכתם בספת העור היקרה שלנו, נרוץ אל המטבח, נביא את ספוג הניקוי ונתחיל לקרצף את הכתם. אם יש לכם ספת עור – אסור לכם לקרצף או לשפשף כתמים! פעולה נמרצת של ניקוי פוגעת בעור ומשאירה כתם גדול ובולט יותר. 

ניקוי ספות עור מתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי צוות מקצועי שיודע איך לטפל בעור ומגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש. לקראת עבודות ניקוי ספות עור אנו מצטיידים במיטב חומרי הניקוי שמתאימים לסוג העור. לרוב, כדאי לנקות ספות עור ללא חומרי ניקוי. הפעלת מכשירי קיטור מאפשרת את הסרת רוב הכתמים ללא פגיעה בעור וללא דהיית צבע. 

כמה עולה ניקוי ספות עור עד הבית?
אם אתם מעוניינים בשירות אך חוששים מהמחיר, כדאי לכם לדעת שניקוי ספות הוא לא עסק יקר. הקפידו להזמין ניקוי אחת לשנה ותבטיחו לעצמכם ספה נקייה מבקטריות וכתמים. הגיע הזמן להתחיל לטפל ברהיטים בבית באופן מקצועי. ניקוי ספות עור מקצועי מאריך את תקופת השימוש שלכם בספה וחוסך את הצורך בהחלפתה. כאשר משווים בין העלות של ניקוי מערכת ספות (2+3) לבין עלות של ספת עור חדשה, מגלים שהניקוי הוא האופציה הזולה. 

שתף ב
תגובות
על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר