תפריט
שתף:

קייטרינג לאירועים

בלוגים03/11/2020 10:51בלוגאילנית לויאוכל
מתכננים אירוע משפחתי או עסקי? אל תקלו ראש בבחירת חברת הקייטרינג. יש לאוכל באירוע השפעה רבה על הצלחתו ועל החוויה של המוזמנים. האורחים זוכרים בחיוב אירועים בהם נהנו מהאוכל ומשמיצים אירועים בהם האוכל לא היה לטעמם. ההשקעה שלכם באוכל משקפת את ההשקעה שלכם באירוע כולו ובאורחים שלכם. להלן עצות זהב לבחירה חכמה של חברת קייטרינג לאירועים.
 
הטעם של האוכל
הפרמטר החשוב ביותר לבחינת איכות האוכל הוא הטעם. חלק מהאנשים שמפיקים אירועים ומזמינים שירותי קייטרינג מוותרים על שלב הטעימות. תהיו אתם חכמים יותר ותגיעו לפגישת הטעימות יחד עם אדם נוסף שאתם סומכים על הטעם שלו. פגישת הטעימות תסייע לכם לבחור נכון את התפריט ולוודא שהמנות שנבחרו אכן תואמות את אופי האירוע ואת הציפיות שלכם. 

יותר ממנה עיקרית אחת
בין אם בחרתם בתפריט של הגשה אישית ובין אם בחרתם במזנון פתוח, עליכם לכלול בתפריט יותר ממנה עיקרית אחת. לרוב, נהוג להציע לאורחים לפחות 3 אופציות למנה עיקרית מתוכן הם בוחרים אחת. האפשרות לבחור מגדילה את הסיכויים לשביעות רצון מלאה של כלל האורחים מהאוכל באירוע. אל תשכחו לכלול ברשימת המנות העיקריות גם מנת צמחונית או טבעונית.

שימו לב לשירות
כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג לאירועים כדאי לשים דגש על השירות שניתן לכם ויינתן ללקוחות שלכם. במידה וחברת הקייטרינג עתידה לספק לכם גם מלצרים, חשוב לוודא שחברת הקייטרינג מקפידה להעסיק עובדים אמינים ואדיבים עם תודעת שירות גבוהה. מלצרים לא מנומסים או חסרי סבלנות עלולים לקלקל את האווירה ולשבש את האירוע. 

כמה עולה קייטרינג לאירועים?
מחירים של קייטרינג לאירועים נקבעים על פי מספר האורחים, מספר המנות, איכות חומרי הגלם, היקף השירות. אל תבחרו בקייטרינג מסוים רק בגלל שהוא הזול ביותר או היקר ביותר. האוכל הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת האירוע, אין זה המקום בו כדאי לחסוך או לבחור בהצעות זולות בצורה חשודה. 
מחפשים קייטרינג טוב לאירוע? קייטרינג מרבד הקסמים יודע להציע אוכל טעים וכשר, כמה תפריטים, חומרי גלם איכותיים וטריים, שירות אדיב ומחירים נוחים.
marvad.com
שתף ב
תגובות
על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר